Ana sayfa

Qingdao Rapid Health Technology Co.Ltd. şirket Profili

şirket Profili

  

Biz Hızlı Sağlık Teknolojisi Co, Ltd.2008 yılında başka bir isim olan Rapid Fitness Ekipmanları Parçaları Co Ltd. tarafından kuruldu, daha önce 6 yıl önce adı geçmeyen bilinen bir fabrikaydık, şimdi 2008'den beri, bazı uluslararası alıcılarımızı desteklemek için spor salonu ekipmanı parçalarıyla uğraşmaya başladık. erken yeni şirketler.Son 10 yılda, birçok alıcıdan özellikle baştan itibaren alıcılardan iyi bir üne ve sürekli siparişlere sahibiz.

 

Ayrıca, farklı spor salonu ekipmanı parçalarının birçok parçasını başarıyla tasarladık. Spor Salonu Ağırlık Ekipmanları Ağırlık Plakaları, Halter Plakaları, Ağırlık Yığınları, Halter,Banklar,Yoga Paspaslarıve ayrıca alıcılara ait olan ve başkalarına satmayan birkaç yeni ürün.alıcılar tarafından tasarlanan pervazlarla asla satılmaz kurallar.diğer yandan, işimizi olabildiğince mükemmel hale getirmek için daha akıllı ve verimli olmamıza yardımcı olan alıcıların tasarımlarından çok şey öğrendik.işbirlikleri için teşekkür ederiz.

 

 

Daha önce deneyimden ve başarısız denemeden öğrenerek, eski ve başarısız şeyleri yeni ve başarılı şeylere güncellemek için kalite noktalarının denetimine ve modifikasyonuna çok dikkat ediyoruz, her şeyi en iyi durumda tutmak için daha fazla ekipman, profesyonel tasarımcı ve kalifiye işçi ithal ettik. Şimdiye kadar, ortalama 7 yıldan fazla bir süredir 20'den fazla uluslararası şirketle başarılı bir şekilde işbirliği yaptık.Tüm alıcıların arkasında gerçek bir destek olarak daha kaliteli ürünler sunmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

 

Çin Qingdao Rapid Health Technology Co.Ltd. şirket Profili 0Çin Qingdao Rapid Health Technology Co.Ltd. şirket Profili 1

 

Çin Qingdao Rapid Health Technology Co.Ltd. şirket Profili 2

 


 
Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
Verified by
Info marked by “ ” is verified by SGS

İşletme lisansı

Dış Ticaret Kayıt Kayıt Formu

 

  Biz Hızlı Sağlık Teknolojisi Co, Ltd.2008 yılında kuruldu, daha önce 6 yıl önce adı geçmeyen bilinen bir fabrikaydık, şimdi 2008'den beri, bazı uluslararası alıcılarımızı ilk yeni şirketleri için desteklemek için spor salonu ekipmanı parçalarıyla uğraşmaya başladık.Geçen 10years, biz Birçok alıcıdan iyi bir üne ve sürekli siparişlere sahip olmak, özellikle alıcıları başından beri abord.

 

Ayrıca, farklı spor salonu ekipmanı parçalarının birçok parçasını başarıyla tasarladık. Spor Salonu Ağırlık Ekipmanları Ağırlık Plakaları, Halter Plakaları, Ağırlık Yığınları, Halterve ayrıca alıcılara ait olan ve başkalarına satmayan birkaç yeni ürün.alıcılar tarafından tasarlanan pervazlarla asla satılmaz kurallar.diğer yandan, işimizi olabildiğince mükemmel hale getirmek için daha akıllı ve verimli olmamıza yardımcı olan alıcıların tasarımlarından çok şey öğrendik.işbirlikleri için teşekkür ederiz.

 

 

Daha önce deneyimden ve başarısız denemeden öğrenerek, eski ve başarısız şeyleri yeni ve başarılı şeylere güncellemek için kalite noktalarının denetimine ve modifikasyonuna çok dikkat ediyoruz, her şeyi bir arada tutmak için CNC, profesyonel tasarımcı ve kalifiye işçi gibi daha fazla ekipman ithal ettik. en iyi koşul, şimdiye kadar, ortalama 7 yıldan fazla bir süredir 20'den fazla uluslararası şirketle başarılı bir şekilde işbirliği yaptık.Tüm alıcıların arkasında gerçek bir destek olarak daha kaliteli ürünler sunmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

 

Çin Qingdao Rapid Health Technology Co.Ltd. şirket Profili 0

Qingdao Rapid Health Technology Co.Ltd. Qingdao Rapid Health Technology Co.Ltd. Qingdao Rapid Health Technology Co.Ltd.
1 2 3
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Orta Doğu

İş türü

Üretici

Şirket ticaret

Markalar : Hızlı

No. Çalışanları : 100~200

Yıllık satış : 5,000,000-10,000,000

Yıl kurulan : 1992

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Qingdao Rapid Health Technology Co.Ltd. Sertifikalar Çin Qingdao Rapid Health Technology Co.Ltd. Sertifikalar