Ana sayfa

Rapid Fitness Equipment Parts Co.,Ltd. şirket Profili

şirket Profili

  

Biz Hızlı Spor Salonu Ekipmanları Parçaları Co, Ltd. . was established in 2008 , we earlier had been a known factory which not named 6years before , now since 2008 , we became to be engaged in gym equipment parts to support some of our international buyers for their early new companies. 2008 yılında kurulmuştu, daha önce 6 yıl önce adlandırılmamış bilinen bir fabrika olmuştuk, şimdi 2008'den beri, yeni alıcıları için uluslararası alıcılarımızdan bazılarını desteklemek için spor salonu ekipman parçaları ile meşgul olduk. In the past 10years , we got good reputation and continurous orders from many buyers abord especially the buyers from the beginning. Geçtiğimiz 10 yıl içinde, birçok alıcıdan iyi bir üne ve sürekli siparişlere sahibiz, özellikle en başından itibaren alıcılar.

 

Biz de başarıyla gibi farklı spor ekipmanları parçaları birçok ürün tasarlanmış Spor Salonu Ağırlık Ekipmanları Ağırlık Plakaları, Halter Plakaları, Ağırlık Yığınları, Halter and also a few of new items which right belong to the buyers no selling to others. ve başkalarına satış yapmayan alıcılara ait yeni ürünlerden birkaçı. that's the rules never sell with moldings designed by buyers . kurallar asla alıcılar tarafından tasarlanan pervazlarla satılmaz. on the other hand , we learnt a lot from the designs of buyers which helped us to be more smarter and efficient to make our job perfect as possible . Öte yandan, işimizi mümkün olduğunca mükemmel hale getirmek için daha akıllı ve verimli olmamıza yardımcı olan alıcıların tasarımlarından çok şey öğrendik. we thank for their cooperation. işbirlikleri için teşekkür ediyoruz.

 

 

Learning from the experience and failed trial before , we pay much attention to quality points inspection and modification in order to update old and failed things into new also successful things ,we imported more equipment ,professional designer and skilled worker to keep everything in a best condition , till now ,we successfully cooperated with more than 20 international companies for more than 7years in average . Deneyimden ve başarısız denemeden önce öğrenerek, eski ve başarısız şeyleri yeni ve başarılı şeylere güncellemek için kalite noktaları denetimi ve modifikasyonuna çok dikkat ediyoruz, her şeyi en iyi durumda tutmak için daha fazla ekipman, profesyonel tasarımcı ve vasıflı işçi ithal ettik , şimdiye kadar, biz başarıyla fazla 7 yıl için 20'den fazla uluslararası şirketleri ile işbirliği. we would try best to offer more and more qualified products being a reaialbe support behind all buyers . tüm alıcıların arkasında gerçek bir destek olmak için daha kaliteli ürünler sunmak için elimizden geleni yapacağız.

 

Çin Rapid Fitness Equipment Parts Co.,Ltd. şirket Profili 0Çin Rapid Fitness Equipment Parts Co.,Ltd. şirket Profili 1

 


 
Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
Verified by
Info marked by “ ” is verified by SGS

İşletme lisansı

Dış Ticaret Kayıt Kayıt Formu

Biz Hızlı Spor Ekipmanları Parçaları Co, Ltd 2008 yılında kurulmuş, daha önce 6years olarak adlandırılan bilinen bir fabrika olmuştu, şimdi 2008'den beri, uluslararası alıcılarımızın bazı yeni şirketlerini desteklemek için spor ekipmanı parçalarıyla uğraştık. Geçtiğimiz günlerde , birçok alıcıdan, özellikle de alıcıları başından beri iyi bir üne kavuştum ve sürekli sipariş aldık.

Ayrıca, Spor Ağırlık Ekipmanları Ağırlık Plakaları, Halter Plakaları, Ağırlık Yığınları, Dambıllar gibi farklı spor ekipmanı parçalarının birçok parçasını başarılı bir şekilde tasarladık ve aynı zamanda, alıcılara ait olanların başkalarına satmadığı yeni eşyalardan birkaçı. Bu kurallar, alıcılar tarafından tasarlanan kalıplarla asla satılmaz. öte yandan, alıcılarımızın tasarımlarından çok şey öğrendik ve bu da işimizi mümkün olduğunca mükemmel kılmak için daha akıllı ve verimli olmamızı sağladı. onların işbirliği için teşekkür ederiz.

Deneyimden ve başarısız denemeden önce öğrenerek, eski ve başarısız olanları da yeni ve başarılı şeylere dönüştürmek için kalite noktaları denetimine ve modifikasyonuna çok önem veriyoruz, CNC, profesyonel tasarımcı ve kalifiye çalışan gibi daha fazla ekipman ithal ettik. Bugüne kadar, en iyi durumda, biz fazla 7years ortalama 20'den fazla uluslararası şirketleri ile başarılı bir işbirliği. Tüm alıcıların arkasında bir reaialbe desteği olmak için daha fazla ve daha kaliteli ürünler sunmak için elimizden geleni yapacağız.

Çin Rapid Fitness Equipment Parts Co.,Ltd. şirket Profili Çin Rapid Fitness Equipment Parts Co.,Ltd. şirket Profili Çin Rapid Fitness Equipment Parts Co.,Ltd. şirket Profili
1 2 3
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Orta Doğu

İş türü

Üretici

Şirket ticaret

Markalar : Hızlı

No. Çalışanları : 100~200

Yıllık satış : 5,000,000-10,000,000

Yıl kurulan : 1992

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Rapid Fitness Equipment Parts Co.,Ltd. Sertifikalar Çin Rapid Fitness Equipment Parts Co.,Ltd. Sertifikalar